
Принтер етикеток Godex G530U
17 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5837
+380 (67) 240-20-92
- +380 (44) 227-50-52
- +380 (67) 240-20-92viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принтер етикеток Godex G530 U (300 dpi)
Godex G530 U — це надійний термотрансферний принтер етикеток із роздільною здатністю 300 dpi, призначений для друку високоякісних штрих-кодів, тексту та графіки. Ідеально підходить для підприємств роздрібної торгівлі, складів, логістичних і виробничих компаній.
Основні характеристики
- Метод друку: термотрансферний / термодрук
- Роздільна здатність: 300 dpi
- Швидкість друку: до 102 мм/с
- Максимальна ширина друку: 105,7 мм
- Максимальна довжина друку: до 1727 мм
- Пам’ять: 8 МБ Flash, 16 МБ SDRAM
- Інтерфейс: USB
- Довжина ріббона: до 300 м
- Сумісність ОС: Windows, Linux
Переваги
- Висока якість друку завдяки роздільній здатності 300 dpi
- Компактний корпус і проста заміна витратних матеріалів
- Підтримка широкого спектра носіїв — папір, нейлон, поліпропілен
- Зручне керування через інтуїтивне програмне забезпечення GoLabel
Застосування
Принтер Godex G530 U широко використовується для друку етикеток у сфері роздрібної торгівлі, логістики, аптечній, харчовій та легкої промисловості. Підходить для друку штрих-кодів, маркування товарів, етикеток для коробок, упаковок та полиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Godex International |
| Країна виробник | Тайвань |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 ~ 60 Гц, автоматичне перемикання |
| Вага | 2,5 кг, без витратних матеріалів |
| Колір | Темно-сірий |
| Робоча температура | +5°C - +40°C |
| Габарити | 226 x 171 x 285 мм |
| Пам' ять | 16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash (4 МБ позначено користувачеві) |
| Вологість | Експлуатація: 30% - 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Мін. Довжина друку | 4 мм |
| Мови керування | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL автоматичне перемикання |
| Процесор | 32- бітовий RISC-процесор |
| Роздільна здатність | 300 т/ д (можна встановити 203 т/ д) |
| Інтерфейс керування | USB; USB + RS-232 + LPT; USB + Ethernet + RS-232 |
| Параметри | Гільотинний обрізник, Ротаційний обрізник, відділ етикеток, зовнішній держак етикеток 250 мм, Зовнішній перемотник етикеток |
| Технологія друку | Термодрук / термотрансферна |
| Макс. Діаметр рулону | 127 мм |
| Макс. Ширина друку | 105,7 мм |
| Відповідність стандартів | CE (EMC), FCC Class A, CB, CCC, cUL, KCC, BIS, EAC |
| Точка зберігання | -20°C - +50°C |
| Орієнтація шрифту і штрих-коду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів, окремі символи можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів; Шрифти TTF: можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів; Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів |
| Можливості програмування | Android SDK, Mac SDK, ActiveX DLL, EZio DLL, iOS SDK, EZioWM DLL |
| Макс. Ширина матеріалу | 118 мм |
| Мін. Ширина матеріалу | 25,4 мм |
| Тип матеріалу | Суцільна стрічка, етикетка з зазором, з чорною міткою і перфорацією; довжина етикетки встановлюється автоматично або програмно |
| Вбудовані шрифти | Растровые шрифты: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 16х26, OCR A и B; Растрові шрифти масштабуються до 8 разів у горизонтальному і вертикальному напрямках; Шрифти TTF: (жирний/курсив/ підкреслений); Азіатські шрифти: 16x16, 24x24, традиційна китайська (BI) |
| Панель керування | Два кольорові світлодіоди: Готовий, Стан; Клавіша керування: Подавання |
| Ріббон(Красальна стрічка) | Ширина: 30 - 110 мм; Макс. діаметр рулону: 68 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 м; Орієнтація: по центру |
| Драйвери | Windows 2000, Windows XP, Windows Embedded Standard, Windows 7, Windows 10, Linux, Mac OS |
| Штрихові коди | 1D: China Postal Code, Codabar, Code 11, Code 32, Code 39, Code 93, Code 128 (subset A, B, C), EAN-8/EAN-13 (with 2 & 5 digits extension), EAN 128, FIM, German Post Code, GS1 DataBar, HIBC, Industrial 2 of 5 , Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Interleaved 2- |
| Макс. Довжина друку | 762 мм |
| Датчики | 2 датчики прозорості (відкритий по центру); датчик чорної мітки (рухомий) |
| Програма для створення етикетки | Qlabel IV, GoLabel, BarTender UltraLite |
| Графіка | Типи графічних файлів - BMP і PCX, інші графічні формати можна завантажити з програмного забезпечення |
| Кодова сторінка | CODEPAGE 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 861, 863, 865, 866, 869, 737; WINDOWS 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257; Unicode UTF8, UTF16BE, UTF16LE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴


