Принтер етикеток HPRT HT330 – термотрансферний 300 dpi
HPRT HT330 – термотрансферний принтер етикеток з роздільною здатністю 300 dpi, який ідеально підходить для друку на різних матеріалах, включно з текстильними: нейлон, сатин. Це бюджетне рішення для малого та середнього бізнесу з високою якістю друку.
Особливості HPRT HT330
- Роздільна здатність друку: 300 dpi
- Друк на текстильних матеріалах (нейлон, сатин) з додатковим зовнішнім розмотувачем
- Можливість доповнення гільйотинним обрізачем або відокремлювачем етикеток
- Три інтерфейси підключення: RS-232, USB, Ethernet
- Принтер розрахований на друк до 3000 етикеток на день
- Бюджетне рішення з високою якістю друку
Переваги
HPRT HT330 забезпечує надійний та точний друк етикеток, легко інтегрується в будь-яку бізнес-систему та дозволяє друкувати як на паперових, так і на текстильних носіях. Простота використання та доступна ціна роблять його популярним вибором для торговельних та виробничих підприємств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 300 dpi |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), RS232 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 - 60 Гц; Вихід: DC 24 В, 2,5 А (пік 7 A); Адаптер живлення змінного/ застійного струму |
| Вага | 2,26 кг (без витратних матеріалів) |
| Робоча температура | +5°C - +40°C |
| Габарити | 285 x 226 x 171 мм |
| Пам' ять | 32 МБ RAM / 16 МБ Flash |
| Вологість | Експлуатація: 30% - 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Мін. Довжина друку | 15 мм |
| Мови керування | TSPL, ZPL моделювання |
| Процесор | 32- бітовий RISC-процесор |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Інтерфейс керування | USB + RS-232 + Ethernet |
| Параметри | Гільотинний обрізник, відділювач, Зовнішній розмітку етикетки |
| Технологія друку | Термодрук / термотрансферна |
| Макс. Діаметр рулону | 127 мм |
| Макс. Ширина друку | 106 мм |
| Відповідність стандартів | FCC, CE |
| Точка зберігання | -20°C - +50°C |
| Орієнтація шрифту і штрих-коду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів, окремі символи з можливістю повороту на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів; Шрифти TTF: можуть обертатися на 90 градусів, 180 градусів, 270 градусів |
| Можливості програмування | Windows SDK ZPL, iOS SDK, Windows SDK TSPL, Android ZPL SDK, Android TSPL SDK, Linux SDK TSPL |
| Макс. Ширина матеріалу | 118 мм |
| Мін. Ширина матеріалу | 20 мм |
| Тип матеріалу | Рулоном або віялом, висічений або неперервна етикетка, бірка, неперервний чековий папір |
| Вбудовані шрифти | Растрові шрифти: 8, 12, 16, 24, 32, OCR A і B, максимальне розширення у 10 разів горизонтально і вертикальному напрямках; Шрифти TTF: масштабований шрифт True Type Monotype CG Triumvirate; Азіатські шрифти: 16x16, 24x24. Традиційна китайська, упро |
| Панель керування | Два кольорові світлодіоди: Готовий, Стан; Клавіша керування: Протяжка |
| Ріббон(Красальна стрічка) | Ширина: 33,8 - 110 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 м; Орієнтація: по центру |
| Драйвери | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux, iOS |
| Штрихові коди | 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN8, EAN13, UCC/EAN128, UPC-A, UPC-E, MSI, PLESSEY, POSTNET, RSS-Stacked, GS1 DataBar, Code 11; 2D: QR Code, PDF417, DataMatrix, Aztec |
| Макс. Довжина друку | 1200 мм |
| Датчики | датчик прозорості (відкритий по центру); датчик чорної мітки (рухомий); датчик відкритої головки; датчик кінця рібтона |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Абразивна витривалість термоголовки | 50 км |
| Кодова сторінка | 39 кодових сторінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴



