
Ріббон WAX/Resin MX44 57 мм х 74 м
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5774WR57
+380672402092
- +380 (67) 240-20-92
- +380 (44) 227-50-52
- +380 (67) 240-20-92viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарбуюча стрічка ріббон WAX/RESIN 57 мм х 74 м
Ріббон WAX/RESIN 57 мм х 74 м — це фарбуюча стрічка на основі воску та смоли, яка забезпечує високу якість та стійкість друку. Використовується в термотрансферних принтерах з шириною друку 2".
Характеристики
- Матеріал: WAX/RESIN (віск + смола)
- Колір: чорний
- Ширина стрічки: 57 мм
- Довжина: 74 м
- Діаметр втулки: 12,5 мм (0,5")
- Ширина втулки: 57 мм
Сумісність
- Zebra TLP 2824
- TSC TTP 225
- TSC TTP 323
- Zebra TLP 2824 Plus
- та інші принтери з шириною друку 2"
Переваги
- Висока якість та чіткість відбитку
- Стійкість до вологи, стирання та впливу зовнішнього середовища
- Ідеально підходить для друку штрих-кодів, графічних знаків, адресних та інформаційних етикеток
- Сумісність з паперовими напівглянцевими та поліпропіленовими етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір стрічки | Чорний |
| Тип друкувальної голівки | Плоска (flat head) |
| Тип намотування | фарбувальною стороною назовні |
| Тип фарбувальної стрічки | WAX/RESIN (восково-смоляна) |
| ширина втулки | 57 мм |
| Розміри | |
| Діаметр втулки | 12.7 мм |
| Максимальна довжина стрічки | 74 м |
| Ширина стрічки | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴
